Grafika na szkle/Meble z grafiką

Grafika na szkle/Meble z grafiką Poznań

Grafika na szkle, meble z grafiką to z pewnością jedna z najnowocześniejszych metod upiększania wnętrzi nadawania im jedynego w swoim rodzaju charakteru.

Jesteśmy firmą, która uwielbia wyzwania (szczególnie pod względem estetycznym), dlatego często decydujemy się na nowatorskie rozwiązania, które nadają wnętrzom nowej jakości i sprawiają, że są po prostu piękniejsze.

Drzwi przesuwne z grafiką to alternatywa dla standardowych materiałów jeżeli chodzi o design wnętrz. Proste i skuteczne rozwiązania oraz kilkunastoletnie doświadczenie związane z produkcją i montażem szaf wnękowych oraz kuchni pozwala nam na realizowanie kompleksowo zleceń dotyczących uzupełniania wnętrz o motywy graficzne.

Oferujemy Państwu:

Wszystkie w/w rzeczy przygotowujemy pod określony wymiar.

Grafika na szkle jest całkowicie bezpieczna – chroni ją szyba.

Motywy graficzne możemy również stosować w kuchni jako wypełnienie i zabezpieczenie przestrzeni pomiędzy górnymi szafkami a blatem (panel kuchenny, ekran kuchenny, szkło zamiast płytek). Jest to alternatywa dla płytek ściennych, która nadaje kuchni zupełnie nowy wymiar i jakość. Formatki szklane, możemy również stosować jako fronty kuchenne (drzwi szafek kuchennych, szuflady), a także jako blat kuchenny.

Oferujemy Państwu przygotowanie dowolnej grafiki z wybranym przez Państwa motywem.

Oczywiście doradzamy w kwestii wyboru grafiki – posiadamy własną bazę zdjęć i motywów graficznych.

Zapraszamy do współpracy firmy zajmujące się produkcją, montażem i handlem kuchniami, oraz szafami, biura projektowe, oraz indywidualnych odbiorców.